• office@trendkamplar.com
  • 0 (535) 370 50 42

FİRMA KATEGORİLERİ

For Rest House Kır Evi

HABER DETAYI

17 Ocak 2018 00:29

Kamp Severler Kışı Kamp İle Karşıladı.

Kamp Severler Kışı Kamp İle Karşıladı.

Türkiye Bisikletliler Derneği Bafra Temsilciliği tarafından, Bafra Belediyesinin desteği ile Altınkaya Barajı piknik alanında doğa kampı düzenlendi.

100’ye yakın doğasever, Bafra Belediyesinin çadır, uyku tulumu ve sabah kahvaltısı desteği ile Altınkaya Barajı’ndaki çamlıkta kamp yaptı. Gündüz çadırlarını kuran ve kuru ağaç dalları toplayan doğaseverler, akşam kamp ateşi etrafında müzik eşliğinde eğlendi. Günü güneşin doğuşu ile uyanan kampçılar, sabah kahvaltısından sonra kamp alanında çevre temizliği yaptı. Doğaseverler daha sonra Kızılırmak etrafında ve Asar Kale’de doğa yürüyüşü yaptı, fotoğraflar çekti. Bafralı yamaç paraşütçüsü Tayfun Sağlam, Kapıkaya Tepesi’nden uçuş yaparak kampa renk kattı.
Kampı organize eden Bisikletliler Derneği Bafra Temsilcisi Hülya Yangın Ertekin, “Kapıkaya Festivali’nden sonra Bafra’da doğa sporları derneğinin eksikliğini hissettik. Bir dernek kurma çalışması içerisindeyiz. Kurulacak dernek ile 2. Kapıkaya Festivali’nde yer almayı planlıyoruz. İkinci kampımızı da başarılı ile gerçekleştirdik. Kamp aktivitelerimiz devam edecek. Bafra Belediyesine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Firma Bilgileri

Çadır Kamp
Sadece Whatsapp Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: Content is protected !!
Open chat
1
Whatsapp' dan Yardımcı Olalım.
Hoşgeldiniz !
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?