• office@trendkamplar.com
  • 0 (535) 370 50 42

FİRMA KATEGORİLERİ

For Rest House Kır Evi

HABER DETAYI

17 Ocak 2018 16:38

Ekolojik Yaşam Kampları

Ekolojik Yaşam Kampları
Alternatif turların öncüsü Fotografevi, organik ada olmaya aday Gökçeada’da yaz boyunca gerçekleştireceği Ekolojik Yaşam ve Doğada Dönüşüm Kampları ile tatil anlayışını değiştiriyor.
 
Organizatörlüğü Emel Sünnetcioğlu tarafından yapılan kamplar; ekolojik çiftliklerden birinin bünyesinde kurulurken bütün yiyecekler ekolojik ürünlerden oluşuyor. 

Yirmi yıllık outdoor deneyiminin sunduğu profesyonel ekipmanlarla kurulan kampta her tür konfor mevcut. Wc, duş, outdoor oturma ve konaklama mekanları ile kamp mutfağının yer aldığı kamplarda aynı zamanda profesyonel bir outdoor mutfak ekibi hizmet veriyor. 

Fotograf evi bu kampla, Gökçeada nın ada olmasının sunduğu bir çok avantajı da programlarına ekleyerek dolu dolu ve oldukça keyifli bir program hazırladı. 9 dan 70 yaşına kadar her yaş grubundan katılımcıya açık olan kamplar 7 gün ve 6 gece sürüyor. 

Kamplarda; “Ekolojik Yaşam ” ve “Sürdürülebilir Yaşam ” konularını yaşayarak öğrenmek, yaşamın sıradanlığını kırmak, dünyanın sunduğu imkanların farkına varmak ve içimizdeki merak ve keşif duygusunu ortaya çıkarmak için “Doğada Dönüşüm Uygulamaları ” adı altında farklı aktiviteler yapılıyor. 

Bu kampta, belirli bir döngüde süren günlük yaşamımızda, kendi gerçek potansiyelimizi fark etmek ve bunu açığa çıkarmak, yaşamımızın sorumluğunu üstlenmek, onu her an kendi ellerimizle yarattığımızı fark etmek ve içimizde Yeni ye yer açmak gibi uygulamalarla Yaşamın gizemini keşfe çıkmak amaçlanıyor. 

Firma Bilgileri

Çadır Kamp
Sadece Whatsapp Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: Content is protected !!
Open chat
1
Whatsapp' dan Yardımcı Olalım.
Hoşgeldiniz !
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?