• office@trendkamplar.com
  • 0 (535) 370 50 42

FİRMA KATEGORİLERİ

For Rest House Kır Evi

HABER DETAYI

20 Ocak 2018 00:38

Köklüce Kanyonu

Köklüce Kanyonu

Kamp Gaziantep’in Araban ilçesine bağlı köklüce köyünün yanındaki köklüce kanyonun girişinde bulunuyor. Tek sorun baraj inşaatı. Ama girişte kamp yaptığınızda sorun yaşanmıyor. Tamamen doğayla iç içe bir kamp. Belki birçok kişi beğenmeyecek, ama duş tuvalet elektrik gibi şeyler yok. Zaten kampı özel kılan da bu. Yakındaki köylüler çok sıcak kanlı ve iyi insanlar. Doğa severlerin ihtiyaçlarını gidermede çok istekliler. Eğer yanınızda olta veya serpme ağ getirirseniz kanyonun ortasındaki dereden yemek ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Su ihtiyacınızı da bu dereden giderebilirsiniz. Kaynak olan yerlerden su içmeniz önerilir. Burada kamp yapmak için ücret ödemenize gerek yok. Doğayla baş başa ve insanlardan uzak bir hafta sonu için harika bir kamp yeri.
Küçük bir ekleme yapmak gerekirse kanyonun girişinde küçük bir köy bakkalı da var, dereden su içmek istemem derseniz buradan su ihtiyacınızı ve diğer basit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kanyon çevre illerin doğa severleri için güzel bir parkur. Kamp yaparken yanınızdan geçen 30-40 kişilik trekking gruplarının size özenen bakışlarını görebilir, onlarla tanışabilirsiniz.

Bu bölgede kamp yapmayı düşünen kampçılar için tavsiyemiz sayfamızda bulunan KAMPLAR bölümünden bölgede bulunan tesisleri incelemeleri olacaktır.

HARİTA

 

Firma Bilgileri

Çadır Kamp
Sadece Whatsapp Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: Content is protected !!
Open chat
1
Whatsapp' dan Yardımcı Olalım.
Hoşgeldiniz !
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?